Школярі привітали ветеранів війни

Пролітають роки, і все менше залишається в живих ветеранів Другої  світової війни. Вони бережуть у своїй пам ‘яті  події тих далеких днів.       Учні  ЗСШ І-ІІ ступенів  села Муроване на Старосамбірщині  не забувають  про наших  ветеранів. Щороку  9 травня старшокласники Кедьо Віталій і Щерба Олег    разом із директором школи  Вірою Геннадіївною Турій  відвідують   ветерана Другої світової війни  Сорочака Степана Петровича, який проживає у селі Березів.

18-річним юнаком Степан Сорочак  пішов на війну, звідки повернувся без  ноги.  Спливли десятиліття, а спогади про ті страшні події не стерлися з пам’яті.

Степан Петрович  був зворушений увагою  до нього  з боку учнів і педагогічного колективу школи. Квіти й увага  викликали сльози на очах ветерана.

Дуже  важливо пам ‘ ятати про тих односельців, які воювали на фронтах Другої світової війни, і про воїнів АТО, котрі сьогодні стоять на захисті рідної землі,  щоб вони не  почувалися самотніми, не залишалися наодинці зі своїми проблемами, знали, що їх шанують  і пишаються  ними. Пам’ ять  про них не дозволить нам бути байдужими, навчить шанувати свою країну і її захисників.

 

                 Дзюбінська Ірина Степанівна,

заступник директора Мурованської ЗСШ І-ІІ ступенів.