День цивільного захисту у Стрілківській ЗСШ І-ІІІ ступенів імені О.Михайла Вербицького

20 квітня 2017р. відбувся обласний семінар директорів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів на базі Стрілківської ЗСШ І-ІІІ ст.

Розпочалися заходи зі шкільної лінійки (900-930), під час якої оголошено план роботи школи в День цивільного захисту. Після огляду комісією виставлених на конкурс тематичних стінних газет були проведені відкриті уроки та заняття:

За п’ять хвилин до завершення відкритих уроків пролунав сигнал тривоги на випадок пожежі в навчальному закладі, було проведено повну евакуацію з приміщення за визначеним планом.

Наступні заходи відбувалися за допомогою пожежної дружини з с.Поляна (Республіка Польща), яка складалася з 8 пожежників, які прибули із пожежною машиною. Вони продемонстрували евакуацію потерпілого з другого поверху, евакуацію травмованих осіб, надання першої допомоги, а також гасіння пожежі пожежною машиною.

У зв’язку із несприятливими погодними умовами наступний етап семінару відбувався не на стадіоні, а в спортивному залі – це змагання старшокласників: одягання протигазу та ЗЗК, естафета в протигазах, транспортування потерпілого.

Завершився семінар проведенням лінійки, де підбивали підсумки Дня цивільного захисту. Нагороджували переможців конкурсу стінгазет, змагань.