Відкриття меморіальної дошки герою України

14 жовтня у Свято Покрови, у День Захисника України у Сусідовицькій ЗСШ I-II ст.  відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки в пам’ять про Цап Романа – TX5NCNPwgR8випускника даної  школи, героя, солдата, який загинув під час бойових дій в зоні АТО, захищаючи цілісність і недоторканність нашої держави.

На урочистостях, окрім учнів та учителів, були присутні батьки, сини, дружина, рідні, друзі, однокласники, співслужбовці Романа, а також Голова Районної ради Терлецька Т.І., перший заступник голови Старосамбірської РДА Жук І.В., начальник відділу освіти Старосамбірської РДА Яворський М.В., сільський голова Канчука В.В., та багато інших гостей.

 

qy5EbWI21s8

Захід розпочався проникливими словами старшокласників про війну, про страждання матерів загиблих героїв, а потім з уст кожного звучав Гімн України.
Відкрили меморіальну дошку сини загиблого солдата Іван і Микола . Освятили меморіальну дошку настоятелі місцевого храму отець Богдан та отець Роман. Вони побажали усім, щоб небо над нашою Україною було завжди чистим, і щоб ніколи більше не гинули наші солдати від ворожої кулі.

Хвилиною мовчання вшанували героя, до меморіальної дошки поклали квіти і запалили свічки – вічна пам’ять герою. Багато слів скорботи було сказано під час урочистостей. Директор школи Б.С.Морохівський, сільський голова В.В.Канчуга , представники влади   висловили велику вдячність матері Романа Цапа та його вчителям за виховання справжнього патріота України, який віддав за неї найдорожче – життя. Серед виступаючих були і побратими Романа, а також брат Ігор , який подякував всім, хто увіковічнив пам’ять про його брата .

Учні школи, де він навчався, щоранку, йдучи на уроки, будуть згадувати Героя України, яким своє життя віддав за кожного з нас,  за те, щоб ми жили у мирній та незалежній державі.