Семінар керівників у Бусовиській ЗСШ І-ІІ ступенів

Семінар керівників на тему « Роль керівника навчального закладу  в організації навчально-виховного процесу» відбувся цими днями у Бусовиській ЗСШ І-ІІ ступенів.

У фойє навчального закладу учасників семінару –керівників навчальних закладів та методистів відділу освіти привітно зустріли  директор школи ,вчителі,учні. Робота семінару розпочалась із відвідування уроків,що майстерно проводились учителями школи.

Під час обговорення відкритих уроків, директори шкіл високо оцінили  професійну майстерність учителів,відзначили,що уроки проводились у високому темпі,цікаво,доцільно використовувалась  наочність та комп’ютерна  техніка.

 В рамках практичного семінару не менш цікавим  за відкриті уроки став і виступ директора Бусовиської ЗСШ. Ділячись досвідом із колегами ,Іван Васильович керувався принципом: «Я знаю,як це робити. Я навчу Вас.»,та пропонував свої авторські напрацювання. Молоді колеги висловлювали думки з приводу того,що запозичили для використання у своїй роботі. Підводячи підсумок роботи семінару ,директор РІМЦ Горбова М.В. ще раз звернула увагу присутніх на кредо директора :

«Добрий директор-як добрий господар. Це видно з порога. Порядок понад усе, порядок завжди,в усьому і всюди.»