Семінар вчителів математики Добромильського освітнього округу

Методичне об’єднання вчителів математики Добромильської загальноосвітньої  середньої школи I-III ступенів провели семінар для вчителів математики Старосамбірського району.

Семінар відбувся  26.11.2015 року.  Молоді педагоги району, які були запрошені на семінар мали велику можливість повчитися  методики проведення нестандартних уроків математики. Провела семінар вчитель – методист Добромильської ЗСШ Святлош С. М., яка презентувала інтегрований урок математики і духовністі. На перший погляд здається, що було поєднане, те що не можливо поєднати: математику і духовність. Високий професіоналізм і творчість показала вчитель Святлош С. М. на уроці математики в 5 класі з теми: «Трикутник – образ духовної досконалості». Епіграф цього уроку «Ось око, Господнє на тих хто боїться його, хто надію на милість його покладає». Використовуючи мультимедійні засоби вчитель цей семінар провела як проблему, над якою працювали учні протягом уроку, а на них з екрану споглядало Око Господнє зображене в трикутнику, тобто ікона «Всевидячого ока».  Кожна цифра на уроці мала свій підтекст і біблійне значення. Вчитель наголосила, що математичну науку створювали вчені, які були натхненні Божим духом, тому ми маємо таку  чудову науку, що зветься математика. На семінар був запрошений настоятель греко – католицької церкви м. Добромиля Отець Павло Коляса, який доповнював вчителя математики, підсумовуючи проблему уроку  з точки зору релігії. Родзинкою уроку стала пісня виконана учнем 5 класу Владиславом  Корнєєвим «Моліться, діти  ви до Бога». Продовженням уроку став конкурс  LG – Еврика, на якому п’ятикласники продемонстрували високий рівень знань з математики, змагаючись за індивідуальну першість.

Урок Святлош С.М.

 

Не менш цікавим був урок геометрії у 8 класі який презентувала вчитель Гриц О. І. Тема уроку: «Прямокутник від А до Я» розкривала прикладне застосування  знань з геометрії про прямокутник. Саме на цьому уроці учні показували єдність теорії і практики, розв’язуючи задачі, які пропонує життя і оточуючий світ. Урок мав чітку структуру, використано мультимедійні засоби навчання. На уроці восьмикласники показали високий рівень математичних знань і вміння застосовувати набуті знання і вміння в реальному житті.

Уроки Святлош С. М. і Гриц О. І. вчителів Добромильської ЗСШ I-III ступенів були високо оціненні головою  методичного об’єднання вчителів математики Старосамбірського району Янів Я. П.