Серпнева конференція педагогічних працівників Старосамбірщини

 

27 серпня 2015 р. освітяни Старосамбірського району зібралися у сесійній залі районноїради на серпневу конференцію педагогічних працівників, щоб підвести підсумки роботи освітянської галузі у 2014-2015 н.р., накреслити завдання на новий навчальний рік.

Гімном та покладанням квітів розпочалась конференція, молитвою та Божим благословенням звернувся до присутніх о.М.Николин.

У роботі конференції взяли участь заступник голови РДА Жук І.В., голова районної ради Бонк О.Е., колишній завідувач відділу освіти Жидик Б.Г., які виступили із першовересневими побажаннями для присутніх дирекцій навчальних закладів і для усіх освітян району.

Доповідь начальника відділу освіти Яворського М.В. «Про підсумки розвитку освіти Старосамбірщини за 2014-2015 н.р. та завдання на новий навчальний рік» та співдоповідь директора районного інформаційно-методичного центру Горбової М.В. «Роль методичної роботи у підвищенні якості навчально-виховного процесу» широко та різносторонньо висвітлили усі напрямки роботи освітянської галузі району.

Свої міркування щодо перспективи розвитку освіти району та деяких аспектів діяльності із досвіду роботи у обговоренні ділилися:

–         Калька Микола Михайлович, заступник директора з навчально-виховної роботи Стрілківської ЗСШ І-ІІІ ст.., який розказав про особливості роботи з обдарованими дітьми даного навчального закладу.

–         Сива Любов Степанівна, методист районного інформаційно-методичного центру ознайомила присутніх із підсумками поєднання ЗНО з української мови та літератури з Державною підсумковою атестацією з української мови.

Про особливості організації туристсько-краєзнавчої роботи вів мову Терлецький Олександр Євгенович, директор Терлівської ЗСШ І-ІІ ст.., а директор МАН Старосамбірського району Бідник Ірина Іванівна розповіла про успіхи і невдачі Малої академії наук та завдання, які держава ставить перед позашкіллям.

–         Долгун Оксана Романівна, учитель англійської мови Добромильської ЗСШ І-ІІІ ст., президент шкільного Євроклубу поділилася досвідом із питання організації міжнародної співпраці у навчальному закладі.

У роботі конференції також взяла участь головний спеціаліст управління загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки ЛОДА Сівокозова Людмила Леонідівна, яка у вітальному слові відзначила високі здобутки учнів району у минулому навчальному році та акцентувала увагу присутніх на завданнях, які стоять перед освітянами району виходячи з нового Закону України «Про освіту», Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та вимог сьогодення.

Учасники конференції прийняли ухвалу, у якій окреслені завдання які стоять перед освітою району у новому навчальному році.

На завершення конференції начальником відділу освіти Яворським М.В. та головою профспілки Диком М.Т. керівникам шкіл  вручені грамоти відділу освіти за належну підготовку навчальних закладів до нового навчального року.

 

Яскравим завершенням конференції став виступ учнів Старосамбірської ЗСШ І-ІІІ ст. № 2, який підтвердив: Старосамбірщина має таланти.