Засідання районного методичного об’єднання учителів-словесників

Засідання районного методичного об’єднання учителів-словесників проведено 26.08.2015 року. Основна мета зібрання – опрацювати роботу МО у минулому навчальному році і спланувати діяльність на новий навчальний рік.

 

Методист РІМЦ Сива Л.С. зробила детальний аналіз роботи вчителів-словесників над реалізацією навчально-методичної проблеми «Удосконалення якості філології освіти на сонові оновлення змісту діяльності та запровадження педагогічних новацій». Любов Степанівна відзначила вчителів за вагомі здобутки у навчально-виховній роботі; ознайомила з завданнями на новий навчальний рік; методичними рекомендаціями МОН України щодо вивчення української мови та літератури і зарубіжної літератури у 2015-2016 навчальному році та особливостями вивчення цих предметів у 7-му класі; наголосила, що відповідно до наказу МОН України від 08.05.2015 року № 218 змінено назву предмета «Світова література» на «Зарубіжна література».

Методичні  поради щодо участі у конкурсі фахової майстерності  «Учитель року» колегам надала вчитель Стрілківської школи-інтернату, переможець обласного етапу конкурсу  у номінації «Українська мова та література» Нискогуз І.М..

А вчитель зарубіжної літератури цієї ж школи Соджак К.С. презентувала вісник 3-го засідання «Педагогічного мосту» «Сучасний урок: координати творчості», укладачем якого вона є.

Роботу  засідання було розпочато світлими спогадами про Неонілу Львівну Улько – багаторічного керівника методоб’єдання, заслуженого вчителя України, справжнього майстра вчительської справи. Її життя, обірвала хвороба.

 

Головою районного методичного об’єднання обрано Вовчко О.В