9 лютого на базі Хирівської школи-інтернату Владики Івана Хоми
був проведений семінар для молодих учителів іноземних мов. Тема семінару дуже актуальна: «Шляхи активізації комунікативної пізнавальної діяльності в процесі вивчення іноземної мови на уроках та в позакласній діяльності». Готувався захід під безпосереднім керівництвом методиста РІМЦ Т.М. Самойлової у тісній співпраці з керівником методичної комісії учителів іноземних мов школи О.М. Дорошенко. Розпочалася робота з вітального слова директора школи І.І. Прендоти, який наголосив на тому, що для учителів – початківців дуже важливими є зібрання, на яких вони можуть почерпнути необхідний досвід. Справжній майстер-клас провели учителі англійської мови: Середницька Н.М.(Стратегії діалогічного мовлення); Жук Н.І. (Рольова гра на уроках); Гельжинська О.І. (Мотивація до спілкування іноземною мовою через драматизацію); Куляс Г.Я. (Апробовані педагогічні ідеї за методикою МАС); Ковалінська І.І., Валькович Х.І. (Практичне застосування методу МАС у початковій і середній ланці навчання).
Уже рік у нашій школі працює волонтер Корпусу Миру Крістіні Міллер. Вона теж була активним учасником семінару. Презентувала роботи гуртківців журналістики (газету «50/50») і фотографів («Наше місто і його проблеми»).
Молоді учителі мали можливість безпосередньо поспілкуватися з живим носієм англійської мови. На завершення семінару учасники і гості семінару мали можливість здійснити подорож в країну казок. Під керівництвом учителів Лабик С.Р. і Жук Н.І. учні підготували прекрасну інсценізацію казки «Попелюшка». Але це ще не був кінець роботи. Справжній захват викликало надзвичайне шоу-сучасна казка «Мрії 21-го століття» (підготували учителі О.М.Дорошенко, Н.М. Середницька, Г.Я. Куляс, Х.І.Валькович, І.І.Ковалінська). Глядачі були вражені і досконалим володінням учнями англійською мовою, і акторською майстерністю. Під час обговорення Т.М. Самойлова дала високу оцінку роботи як керівника методичної комісії, так і усіх учителів іноземних мов школи. Вони проявили справжній професіоналізм, відповідальність, креативність. Недарма це наша найпотужніша кафедра.
Ми вдячні РІМЦ, що спонукав нас до такого виду співпраці,адже школа-це не просто уроки, розклад, контрольні роботи. Це наше завтрашнє, це майбутнє України. І треба, щоб його творили професіонали.