Відбулося засідання районного методичного об’єднання учителів іноземних мов у приміщенні Старосамбірської ЗСШ І-ІІІ ст.. №1.

Засідання розпочалося із привітання методиста РІМЦ Самойлової Т.М. та запрошеної консультанта-методиста видавничо-методичного центру Dinternal Book у м.Львові Наталії Пилющак.

Наталія Пилющак ознайомила учителів іноземних мов із презентацією роботи видавничо-методичного центру та розповіла про широкий спектр послуг та вибір навчальної літератури, які пропонує Dinternal Book.

Після аналізу роботи методичного об’єднання за минулий 2014-2015 навчальний рік Тетяна Михайлівна презентувала методичні рекомендації щодо викладання іноземних мов у 2015-2016 н.р., педагогічні особливості і комунікативну спрямованість навчання іноземних мов учнів 4-х, 7-х класів; національно-патріотичне виховання у предметі «Іноземна мова».

Досвідом роботи щодо міжнародної співпраці та участі  у спільних проектах з польськими навчальними закладами ділилась Оксана Долгун, учитель  іноземних мов Добромилької ЗСШ І-ІІІ ст.

Наталі Буцяк, опікун ШЕКу «Обрій» Стрілківської школи-інтернату, розповіла присутнім про активну участь євроклубу в  ІХ Обласному форумі, який відбувся 23-24 травня 2015 року на базі туристичного табору у с.Кам’янка  Сколівського району та про зайняте ІІ місце у фінальному етапі брейн-рингу, який проходив у центральному офісі Представництва ЄС в Україні у м.Києві.